Sülearvuti Asus ROG Strix G16 G614PR-R9161W AMD Ryzen™ 9 8940HX Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black, Grey
Sülearvuti Asus ROG Strix G16 G614PR-R9161W AMD Ryzen™ 9 8940HX Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black, Grey
Tootekood: G614PR-R9161W GTIN: 4711636050623
Eripakkumised
Pakkumised
1859,00 €* | |||
1859,00 €* | |||
2158,54 € −3,41 € | |||
2170,48 € −3,83 € | |||
2172,70 € −1,30 € | |||
2263,87 € −3,56 € | |||
2268,33 € −5,28 € | |||
2269,19 € −5,38 € | |||
2269,19 € | |||
2361,56 € | |||
2415,50 € −5,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G614PR-R9161W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 9 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1859.00 |
| Max. hind | 2969.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib