Sülearvuti Lenovo LOQ 15IRX10 Intel® Core™ i5 i5-13450HX 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Grey
Sülearvuti Lenovo LOQ 15IRX10 Intel® Core™ i5 i5-13450HX 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Grey
Tootekood: 83JE007MPB GTIN: 198158679718
Pakkumised
1077,80 € +18,70 € | |||
997,00 € +3,35 € | |||
997,00 € +3,35 € | |||
998,18 € −0,79 € | |||
1032,55 € −0,96 € | |||
1034,86 € −1,00 € | |||
1054,20 € −1,00 € | |||
1054,42 € | |||
1055,20 €* +3,60 € | |||
1055,20 €* +3,60 € | |||
1072,82 € −1,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JE007MPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 997.00 |
| Max. hind | 1369.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib