Sülearvuti Asus ExpertBook B3 14"WUXGA Core Ultra 7 155H 16GB/512GB SSD Win11 Pro B3405CCA-LY0067X
Tootekood: 90NX08L1-M00270 GTIN: 4711636005173
Pakkumised
1215,30 € | |||
1227,02 € | |||
1229,10 € | |||
1304,49 € | |||
1337,60 € +14,25 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NX08L1-M00270 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1183.40 |
| Max. hind | 1349.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib