Mälu Patriot DDR5 Viper Elite 5 Ultra 96GB 2x48GB 6000MHz CL28
Tootekood: VEU596G6028K GTIN: 4711378430035
Pakkumised
2170,31 € +0,51 € | |||
2214,82 € | |||
2223,65 € −4,60 € | |||
2247,88 € −4,67 € | |||
2322,67 € | |||
3043,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEU596G6028K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 96GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 28 |
| Min. hind | 2170.31 |
| Max. hind | 3043.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-22 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib