Sülearvuti DELL Pro 14 PC14255 14 FHD+ IPS 210 8GB 512SSD EN W11Pro Black
Tootekood: BTO501_PC14255_EMEA GTIN: 2000001366509
Pakkumised
737,45 € | |||
747,16 € | |||
763,12 € | |||
769,00 €* | |||
769,00 €* | |||
776,20 € −1,60 € | |||
778,20 € +2,30 € | |||
827,15 € −1,69 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO501_PC14255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 737.45 |
| Max. hind | 827.15 |
| Toode lisatud | 2025-07-24 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib