Sülearvuti DELL Pro 16 PC16255 16 FHD+ 220 16GB 512SSD EN W11Pro Black
Tootekood: BTO507_PC16255_EMEA GTIN: 2000001366370
Pakkumised
1095,50 € | |||
1051,55 € +1,80 € | |||
1058,03 € | |||
1105,99 € | |||
1219,20 € +153,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO507_PC16255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1051.55 |
| Max. hind | 1219.20 |
| Toode lisatud | 2025-07-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib