Sülearvuti DELL Notebook Pro Pro 14 (PC14250) CPU Core 3
Tootekood: BTO003_PC14250_EMEA_UBU GTIN: 144179400000
Pakkumised
618,81 € | |||
629,10 € | |||
639,51 € | |||
670,00 € | |||
614,00 € | |||
620,00 € | |||
634,53 € | |||
639,00 € | |||
639,90 €* | |||
639,90 € | |||
639,90 €* | |||
670,00 € | |||
754,38 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO003_PC14250_EMEA_UBU |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 614.00 |
| Max. hind | 754.38 |
| Toode lisatud | 2025-07-28 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib