Sülearvuti DELL Notebook Pro Plus Pro 13 Plus (PB13250) CPU Core Ultra
Tootekood: 210-BPKP_1020494328_5G GTIN: 144201100000
Pakkumised
1529,87 € | |||
1540,04 € | |||
1554,90 € | |||
1606,00 € | |||
1489,00 € | |||
1525,00 € | |||
1538,27 € | |||
1561,10 € | |||
1569,00 €* | |||
1569,00 €* | |||
1857,12 € +1,13 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-BPKP_1020494328_5G |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 1489.00 |
| Max. hind | 1857.12 |
| Toode lisatud | 2025-07-28 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib