Sülearvuti Lenovo THINKPAD E14 G6 Gen 6 Ultra 5 125U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Sülearvuti Lenovo THINKPAD E14 G6 Gen 6 Ultra 5 125U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21M7002HMX GTIN: 197530289101
Pakkumised
993,10 € | |||
1040,53 € −0,07 € | |||
1049,00 € | |||
1200,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21M7002HMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 993.10 |
| Max. hind | 1200.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib