Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 G5 Gen 5 i7-1355U 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) TOUCHSCREEN IPS WIN11 Pro GRAPHITE BLACK Backlit keyboard
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 G5 Gen 5 i7-1355U 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) TOUCHSCREEN IPS WIN11 Pro GRAPHITE BLACK Backlit keyboard
Tootekood: 21JK0053US GTIN: 196804930336
Pakkumised
649,00 € | |||
1061,35 € +0,25 € | |||
1063,00 € +0,25 € | |||
1069,20 € −0,38 € | |||
1127,40 € +0,20 € | |||
1131,96 € +0,26 € | |||
1149,96 € +0,26 € | |||
1160,64 € +1,04 € | |||
1173,00 € +1,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21JK0053US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 649.00 |
| Max. hind | 1219.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib