Sülearvuti Lenovo ThinkPad E16 G2 Gen 2 AMD Ryzen 5 7535U 256GB SSD, 8GB 16" (1920x1200) WIN11 Pro BLACK
Tootekood: 21M5000HUS GTIN: 197530434273
Pakkumised
847,55 € −23,85 € | |||
871,00 € +0,15 € | |||
876,83 € +0,20 € | |||
879,00 € | |||
903,36 € −63,64 € | |||
906,90 € −21,20 € | |||
913,69 € −25,29 € | |||
916,88 € −25,84 € | |||
968,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21M5000HUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 847.55 |
| Max. hind | 1209.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib