Sülearvuti Lenovo ThinkPad E16 i5-1335U 512GB SSD, 16GB 16" WUXGA (1920x1200) TOUCHSCREEN IPS WIN11 Pro GRAPHITE BLACK
Tootekood: 21JN0040US GTIN: 196804929750
Pakkumised
1037,45 € +0,25 € | |||
1039,10 € +0,25 € | |||
1045,06 € −0,37 € | |||
1080,42 € +0,67 € | |||
1101,90 € +0,20 € | |||
1106,77 € +0,26 € | |||
1124,07 € +0,27 € | |||
1147,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21JN0040US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1037.45 |
| Max. hind | 1399.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib