Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s G5 Gen 5 Ultra 5 125U 256GB 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro GREY
Tootekood: 21LS004EUS GTIN: 198153442010
Pakkumised
1052,60 € | |||
1074,10 € | |||
1076,82 € | |||
1112,84 € | |||
1155,00 € | |||
1039,00 € | |||
1047,80 € | |||
1087,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21LS004EUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1039.00 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib