Sülearvuti HP Pro Mini 400 G9 DM A1JT7ES [Intel i7-13700T, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics 770, Windows 11 Pro]
Tootekood: A1JT7ES#ABD GTIN: 198828906892
Pakkumised
881,70 € | |||
958,84 € | |||
959,31 € +43,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A1JT7ES#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 881.70 |
| Max. hind | 1019.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib