Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 16 FHD+ IPS 225U 16GB 512SSD EN W11Pro 21SK008PPB
Tootekood: 21SK008PPB GTIN: 198156692771
Pakkumised
1145,80 € +10,70 € | |||
956,43 € | |||
956,43 € | |||
1051,79 € +0,25 € | |||
1053,45 € +0,25 € | |||
1061,95 € −0,38 € | |||
1119,00 €* +10,00 € | |||
1119,00 €* +10,00 € | |||
1139,61 € +0,26 € | |||
1161,64 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SK008PPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 956.43 |
| Max. hind | 1419.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib