Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 16 FHD+ IPS 255H 16GB 512SSD EN W11Pro 21SK008QPB
Tootekood: 21SK008QPB GTIN: 198156692788
Pakkumised
1190,80 € +3,90 € | |||
1105,70 € −0,85 € | |||
1123,81 € +0,71 € | |||
1164,96 € +3,91 € | |||
1183,10 €* −0,80 € | |||
1183,10 €* −0,80 € | |||
1188,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SK008QPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1105.70 |
| Max. hind | 1459.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib