Sülearvuti Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition, 14", WUXGA, Ultra 5, 16 GB, 512 GB, ENG, hall -
Tootekood: 21QA0011MH GTIN: 198156255211
Pakkumised
1583,05 € | |||
1588,63 € | |||
1659,00 € | |||
1708,50 € | |||
1547,30 € | |||
1555,40 € | |||
1583,00 € | |||
1619,00 €* | |||
1629,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QA0011MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1547.30 |
| Max. hind | 1789.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib