Kõvaketas Toshiba S300 Pro 8TB
Tootekood: MD10ADA800V GTIN: 4260557512739
Pakkumised
283,75 € | |||
291,35 € | |||
296,78 € | |||
301,70 € | |||
307,19 € | |||
315,15 € −0,83 € | |||
319,69 € −1,38 € | |||
323,00 € | |||
328,50 € | |||
339,12 € −0,08 € | |||
398,35 € | |||
398,50 € +10,40 € | |||
407,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MD10ADA800V |
| Maht | 8TB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Puhvermälu | 512MB |
| Min. hind | 255.99 |
| Max. hind | 407.41 |
| Toode lisatud | 2025-08-07 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib