Sülearvuti Lenovo ThinkPad E16 Gen 3
Tootekood: 21SR006KMX GTIN: 199271281161
Pakkumised
1473,90 € +0,14 € | |||
1490,34 € +0,11 € | |||
1522,85 € −80,15 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SR006KMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1249.00 |
| Max. hind | 1589.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib