Sülearvuti DELL Pro 14 | Premium PA14250/Ultra 5 238V/32GB/512GB SSD Gen4/14.0" FHD+/Arc/FgrPr/Cams & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 14 | Premium PA14250/Ultra 5 238V/32GB/512GB SSD Gen4/14.0" FHD+/Arc/FgrPr/Cams & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO203_PA14250_EMEA GTIN: 3707815128369
Eripakkumised
Pakkumised
1865,39 € | |||
1908,31 € | |||
1910,80 € | |||
1948,73 € −60,27 € | |||
1949,97 € | |||
1843,40 € | |||
1875,55 € | |||
1895,00 € −86,00 € | |||
1926,70 € | |||
2205,51 € −3,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO203_PA14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1843.40 |
| Max. hind | 2379.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib