Sülearvuti Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 16" WUXGA Intel ULT5 16GB 512GB ENG BLK
Tootekood: 21SR006JMH GTIN: 199271281826
Pakkumised
1121,93 € | |||
1136,71 € | |||
1144,71 € | |||
1153,32 € | |||
1201,00 € | |||
1116,80 € | |||
1132,56 € | |||
1147,30 € | |||
1149,00 € | |||
1149,00 € | |||
1158,80 € | |||
1235,24 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SR006JMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 999.99 |
| Max. hind | 1289.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib