Sülearvuti DELL Pro 14 FHD+ Ryzen 5 PRO 16GB 512GB Radeon 760M Win11 ENG
Tootekood: BTO509_PC14255_EMEA GTIN: 2000001366530
Pakkumised
1134,69 € | |||
1163,03 € | |||
1225,31 € | |||
1069,65 € +0,55 € | |||
1078,95 € +0,50 € | |||
1109,07 € | |||
1118,59 € +0,12 € | |||
1125,58 € | |||
1128,25 € +0,12 € | |||
1145,31 € | |||
1156,80 € −11,50 € | |||
1179,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO509_PC14255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 1049.00 |
| Max. hind | 1229.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib