Sülearvuti DELL Pro 14 FHD+ Ryzen 5 PRO 16GB 512GB Radeon 760M Win11 ENG
Tootekood: BTO509_PC14255_EMEA GTIN: 2000001366530
Pakkumised
1043,77 € | |||
1057,52 € | |||
1065,10 € | |||
1073,37 € | |||
1085,43 € | |||
1039,05 € | |||
1059,71 € | |||
1069,20 € | |||
1078,10 € | |||
1282,76 € +1,37 € | |||
1366,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO509_PC14255_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 1039.05 |
| Max. hind | 1366.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib