Sülearvuti DELL Pro 14 AG FHD+ Ryzen 3 8GB 512GB Nordic KB
Tootekood: BTO501_PC14255_EMEA_NORD GTIN: 2000001366561
Pakkumised
737,45 € | |||
747,16 € | |||
753,30 € | |||
767,25 € | |||
799,00 € +23,97 € | |||
734,10 € | |||
753,30 € | |||
768,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO501_PC14255_EMEA_NORD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 734.10 |
| Max. hind | 799.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib