Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 14' WUXGA AMD R5 16GB 512GB ENG
Tootekood: 21T0003PMH GTIN: 199271281116
Pakkumised
984,56 € | |||
995,00 € | |||
1002,40 € | |||
1012,79 € | |||
979,61 € | |||
980,10 € | |||
995,37 € | |||
998,39 € +0,35 € | |||
1003,40 €* | |||
1003,40 € | |||
1003,40 €* | |||
1011,65 € | |||
1065,84 € | |||
1085,78 € −36,78 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21T0003PMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 979.61 |
| Max. hind | 1089.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib