Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 14' WUXGA ULT 16GB 512GB INT Eng BL Kbd Black LTE
Tootekood: 21NX00FLMH GTIN: 199272048725
Pakkumised
1896,28 € | |||
1901,86 € | |||
1976,00 € | |||
2046,00 € | |||
1863,15 € | |||
1894,78 € | |||
1896,42 € | |||
1933,11 € −5,89 € | |||
1939,00 €* −101,90 € | |||
1939,00 €* −101,90 € | |||
1952,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21NX00FLMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1863.15 |
| Max. hind | 2139.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib