Sülearvuti DELL Pro Max 16, 16", FHD+, Ultra 7, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Integrated, Estonian KB, Black
Tootekood: 1020286452/3 GTIN: 2000001368619
Pakkumised
1380,94 € | |||
1386,52 € | |||
1390,10 € | |||
1452,00 € +43,56 € | |||
1355,45 € | |||
1407,80 € | |||
1988,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1020286452/3 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1355.45 |
| Max. hind | 1988.41 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib