Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkPad E16 G3 21SR0071PB W11Pro Ultra 7 255H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3YRS OnSite + 1YR Premier Suppor
Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkPad E16 G3 21SR0071PB W11Pro Ultra 7 255H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3YRS OnSite + 1YR Premier Suppor
Tootekood: 21SR0071PB GTIN: 199271510629
Pakkumised
1303,00 € +1,10 € | |||
1282,10 € | |||
1287,21 € | |||
1314,35 € +1,39 € | |||
1315,17 € −0,93 € | |||
1317,26 € −0,97 € | |||
1322,98 € | |||
1329,11 € +28,81 € | |||
1335,47 € | |||
1347,90 € | |||
1369,00 € | |||
1369,00 € | |||
1381,88 € +1,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SR0071PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1282.10 |
| Max. hind | 1479.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib