Sülearvuti Asus ExpertBook B1 15.6" Core i5-120U 16GB 512GB W11P US Keys
Tootekood: B1503CVA-S74506X GTIN: 4711636090681
Pakkumised
854,60 € | |||
881,39 € | |||
766,59 € | |||
834,68 € | |||
848,77 € | |||
850,88 € | |||
858,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B1503CVA-S74506X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 766.59 |
| Max. hind | 897.70 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib