Sülearvuti Asus ExpertBook B3 14" U5-125H 16GB 512GB W11P Backlit US Keys
Tootekood: B3405CCA-LY0310X GTIN: 4711636094566
Pakkumised
1032,10 € | |||
1054,21 € | |||
1008,84 € | |||
1020,39 € | |||
1028,42 € | |||
1029,00 €* | |||
1029,00 €* | |||
1033,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3405CCA-LY0310X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Min. hind | 1008.84 |
| Max. hind | 1085.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib