Sülearvuti DELL Notebook PRO Premium Pro 13 Premium (PA13250) CPU Core Ultra
Tootekood: BTO206_PA13250_EMEA GTIN: 144375900000
Pakkumised
1866,15 € | |||
1876,65 € | |||
1896,39 € | |||
1937,00 € | |||
1959,00 € | |||
1869,97 € | |||
1904,30 € | |||
1909,00 €* | |||
1909,00 €* | |||
2012,50 € +164,22 € | |||
2024,10 € | |||
2150,83 € | |||
2307,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO206_PA13250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1858.00 |
| Max. hind | 2307.60 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib