Sülearvuti Lenovo TP E14 G7 CU5-225U 16GB, 512GB SSD 14.0 WUXGA W11P (21SX000RGE)
Tootekood: 21SX000RGE GTIN: 198156941367
Pakkumised
1065,75 € | |||
1085,63 € | |||
1108,90 € | |||
1122,89 € | |||
1189,00 € −12,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SX000RGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1065.75 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib