Sülearvuti Lenovo TP L13 G6 CU5-225U 16GB, 512GB SSD 13.3 WUXGA W11P (21R50006GE)
Tootekood: 21R50006GE GTIN: 198157914056
Pakkumised
1215,60 € | |||
1313,62 € | |||
1319,99 € | |||
1499,30 € | |||
1634,36 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21R50006GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1215.60 |
| Max. hind | 1634.36 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib