Sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 G6 Ryzen 5 PRO 32GB 512GB SSD W11P (21S8002VGE)
Tootekood: 21S8002VGE GTIN: 199272099703
Pakkumised
1429,40 € | |||
1436,89 € −15,34 € | |||
1443,25 € | |||
1678,01 € | |||
1717,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S8002VGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB4 | Jah |
| Min. hind | 1429.40 |
| Max. hind | 1717.10 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib