Sülearvuti Acer TravelMate P4 16" 16:10 5-225U 16GB 512GBSSD W11P (NX.BKCEG.002)
Tootekood: NX.BKCEG.002 GTIN: 4711474543295
Pakkumised
1126,11 € | |||
1143,44 € | |||
1172,10 € | |||
1198,45 € | |||
1295,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BKCEG.002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1126.11 |
| Max. hind | 1369.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib