Sülearvuti Lenovo ThinkPad E16 AMD G3 16" R7-250 16/512 WUXGA W11P (21ST001TGE)
Tootekood: 21ST001TGE GTIN: 198157665767
Pakkumised
1100,30 € | |||
1165,17 € | |||
1191,37 € | |||
1307,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21ST001TGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1100.30 |
| Max. hind | 1307.39 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib