Sülearvuti Lenovo TP E14 G7 R7-250 16GB, 512GB SSD 14.0 WUXGA W11P (21T00022GE)
Tootekood: 21T00022GE GTIN: 198157656338
Pakkumised
1135,45 € | |||
1176,20 € | |||
1196,98 € | |||
1307,39 € | |||
1337,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21T00022GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1135.45 |
| Max. hind | 1409.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib