Sülearvuti Lenovo THINKBOOK 14 G8 CU5-225U 32GB, 512GB SSD 14.0 WUXGA W11P (21SJ00ANGE)
Tootekood: 21SJ00ANGE GTIN: 199271443316
Pakkumised
1205,35 € | |||
1249,88 € | |||
1266,10 € | |||
1275,19 € | |||
1294,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SJ00ANGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1205.35 |
| Max. hind | 1329.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib