Sülearvuti Lenovo TP E16 G3 CU5-225U 8GB, 256GB SSD 16.0 WUXGA W11P (21SR0047GE)
Tootekood: 21SR0047GE GTIN: 198158415408
Pakkumised
1064,75 € | |||
1091,36 € | |||
1098,75 € −9,51 € | |||
1100,80 € | |||
1125,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SR0047GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1064.75 |
| Max. hind | 1189.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib