Sülearvuti HP PROBOOK 4 G1A R5-230 16WUXGA, 16GB 512GB W11P WL BT 1Y (AD2N0ET#ABD)
Tootekood: AD2N0ET#ABD GTIN: 199251362873
Pakkumised
1072,60 € | |||
1079,01 € | |||
1097,00 € +98,73 € | |||
1102,30 € | |||
1115,00 € | |||
1118,74 € | |||
1189,71 € +0,31 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD2N0ET#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1072.60 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib