Sülearvuti Acer Aspire Go AG17-31P 17.3 Core 3-N355 8GB 512GB Windows 11 Home (NX.J45ED.00D)
Tootekood: NX.J45ED.00D GTIN: 4711474286000
Pakkumised
627,40 € −0,10 € | |||
657,26 € −0,01 € | |||
662,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.J45ED.00D |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 627.40 |
| Max. hind | 679.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib