Kasutatud sülearvuti HP HP EliteBook 850 G7 LTE 15.6 I5-10310U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade A (NP/850G7LTE/I5/16/256/W11P/DK/A)
Kasutatud sülearvuti HP HP EliteBook 850 G7 LTE 15.6 I5-10310U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade A (NP/850G7LTE/I5/16/256/W11P/DK/A)
Tootekood: NP/850G7LTE/I5/16/256/W11P/DK/A GTIN: 5711802731119
Pakkumised
503,20 € | |||
529,50 € +0,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP/850G7LTE/I5/16/256/W11P/DK/A |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 503.20 |
| Max. hind | 534.80 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib