Sülearvuti Apple MacBook Air 15.3" 2025 M4/24/512GB SSD 10C GPU Mitternacht BTO (CZ1DH-0100000)
Tootekood: CZ1DH-0100000 GTIN: 4069978069439
Pakkumised
1772,40 € | |||
1857,16 € | |||
2020,17 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CZ1DH-0100000 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1772.40 |
| Max. hind | 2020.17 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib