Sülearvuti Lenovo X1 2IN1 G10 U5-225U/14WUXGAT/16GB/512SSD/W11P/3P/ENG (21Q000D1MH)
Tootekood: 21Q000D1MH GTIN: 199271944141
Pakkumised
2178,83 € | |||
2184,41 € | |||
2197,00 € | |||
2219,00 € | |||
2140,75 € | |||
2169,91 € | |||
2171,61 € | |||
2204,75 € | |||
2228,40 € | |||
2229,00 €* | |||
2229,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21Q000D1MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 2140.75 |
| Max. hind | 2459.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib