Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14255 AMD Ryzen AI 7 350 35.56cm 14Zoll FHD+ 32GB 1TB SSD SmtCd WLAN Backlit Kb W11P 1Y Basic Onsite (GH77W)
Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14255 AMD Ryzen AI 7 350 35.56cm 14Zoll FHD+ 32GB 1TB SSD SmtCd WLAN Backlit Kb W11P 1Y Basic Onsite (GH77W)
Tootekood: GH77W GTIN: 5397184950890
Pakkumised
1968,05 € | |||
2021,04 € −59,11 € | |||
2089,50 € | |||
2132,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GH77W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Min. hind | 1968.05 |
| Max. hind | 2219.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib