Sülearvuti Lenovo TP X13 G6 CU5-225U 16GB, 512GB SSD 13.3 WUXGA W11P 4G (21RK003UGE)
Tootekood: 21RK003UGE GTIN: 198157381254
Pakkumised
1883,60 € −11,05 € | |||
1969,06 € | |||
1985,38 € | |||
2004,39 € −67,37 € | |||
2221,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21RK003UGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1883.60 |
| Max. hind | 2221.30 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib