Sülearvuti Lenovo TP T14 G6 R AI 5P 340 16GB, 512GB SSD 14.0 WUXGA W11P (21QJ002MGE)
Tootekood: 21QJ002MGE GTIN: 198157617667
Pakkumised
1727,55 € +32,35 € | |||
1744,31 € | |||
1790,16 € | |||
1815,30 € | |||
1857,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QJ002MGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1727.55 |
| Max. hind | 1969.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib