Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16250 - Intel Core Ultra 7 - 268V / up till 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - silverplatina - BTS - med 1 year& (37VTW)
Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16250 - Intel Core Ultra 7 - 268V / up till 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - silverplatina - BTS - med 1 year& (37VTW)
Tootekood: 37VTW GTIN: 5397184950425
Pakkumised
2359,00 €* | |||
2359,00 €* −10,00 € | |||
2551,91 € +3,36 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 37VTW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 2267.80 |
| Max. hind | 2551.91 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib