Sülearvuti DELL PRO 16PLUS PB16250 U5-235U, 32GB 512 GB SSD 16IN W11P (YNPF1)
Tootekood: YNPF1 GTIN: 5397184937877
Pakkumised
1594,09 € | |||
1601,47 € −26,14 € | |||
1639,35 € | |||
1652,90 € | |||
1703,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | YNPF1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1559.10 |
| Max. hind | 1759.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib