Sülearvuti Lenovo TP T14 G6 CU5-225U 16GB, 512GB SSD 14.0 WUXGA W11P (21QC003JGE)
Tootekood: 21QC003JGE GTIN: 198157730274
Pakkumised
1537,25 € | |||
1546,23 € | |||
1605,61 € | |||
1623,60 € | |||
1678,01 € | |||
1696,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QC003JGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1537.25 |
| Max. hind | 1779.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib